Mēs esam Trolla

F&H Com A/S ir ražotājs un tirdzniecības uzņēmums, kurš atrodas Horsens, Dānijā. F&H Com ir daļa no GMH Group A/S, kas kopš 1972. gada darbojas māju, Dāņu slavenās Modulia virtuves iekārtu biznesā un dārza tehnikas pārdošanā un ražošanā.

Vēlāk tika pievienots dārza traktoru aprīkojums, kā arī tika izgudrota unikālā Trolla SYSTEM, uzstādīšanai dārza traktora aizmugurē un ar maināmiem moduļiem, un šādi radās zīmols Trolla.

Šodien mūsu Trolla produktu klāsts sastāv no daudz un dažādiem produktiem, un tiek paplašināts katru gadu. Starp Trolla produktiem ir kaisītāji, miglotāji, piekabes, zāles un lapu savācēji, garāžas robotizētajam zāles pļāvējiem, kā arī produkti mežsaimniecībai.

Galvenais produkts ir Trolla SYSTEM, kuru ir dizainējusi un izstrādājusi Trolla, kas ir daudzfunkcionāla sistēma, kas Tavu dārza traktoru pārvērtīs par "Šveices armijas nazi". Trolla SYSTEM ir visplašākā un visaptverošākā dārza traktoru aprīkojuma programma Eiropā. Viss atrodas mūsu noliktavā, netālu no Horsenas automaģistrāles, lai nodrošinātu ātru izsūtīšanu un ātru piegādi. Jau vairāk nekā dekādi mēs izplatām mūsu produktus visā Eiropā. Ik viens var iegādāties mūsu produktus, ejot uz vietējo specializēto meža un dārza tehnikas veikalu vai mūsu mājaslapā www.trolla.lv

Gadu gaitā, mēs esam izveidojuši vairākus video YouTube, kur ir iespējams apskatīt Trolla produktus darbībā.

Katru dienu mēs lielu uzsvaru liekam uz personīgiem, kompetentiem padomiem, inovācijām un labu servisu.

Ja Jums ir jautājumi par kādu no mūsu Trolla produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums.

Mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt!