"Supošana" ir kļuvusi par ļoti iecienītu brīvā laika pavadīšanas veidu Latvijā. Saīsinājums no “SUP” nozīmē “stand up paddle boarding” un tā izcelsme meklējama Havaju salās. Izrādās, ka tas sagādā ne vien prieku, bet sniedz arī citus ieguvumus – nostiprina ķermeņa muskulatūru, uzlabo līdzsvara saglabāšanas spējās, veicina asinsriti, mazina stresu un uzlabo sirds veselību.


Patlaban to var izmēģināt ikviens interesants nemaz nedodoties ārpus Latvijas, jo mūsu valsts ir bagāta ar ūdens resursiem un jaunā atpūtas nodarbe iespējama gan pa ezeriem, gan upēm, gan jūru. Tas būs aizraujoši, veselīgi un neaizmirstami!

SUP arī atslābina savilktos kakla un plecu muskuļus un stimulē asinsriti mugurā. Supošana tiek arī rekomendēta cilvēkiem ar muguras problēmām.

SUP ir ļoti viegli iemācīties, tas dod morālu un emocionālu spēku, ļauj jums atslābināties, nostiprina muguru, vēdera muskuļus un ķermeņa augšdaļas muskuļus, kā arī trenē jūsu līdzsvaru.

15 € /24 h. Cenā ietilpst: piepūšamais SUP dēlis, pumpis, transporta soma, līša, airis, 3 spuras, ūdensnecaurlaidīga soma telefonam un glābšanas veste.

Rezervē datumus jau tagad: 23771600

SUP dēļu paņemšana un atgriešana: Trolla noliktavā: Aleksandra 2b, Tukums, LV-3101Pirkumu grozs